Nawozy ULTRA są niezwykle cenione przez profesjonalistów, gdyż pozwalają osiągnąć bardzo wysoką efektywność ekonomiczną i produkcyjną, zarówno w uprawach rolniczych jak i ogrodniczych. Szeroka gama składów umożliwia precyzyjne dostosowanie nawożenia do indywidualnych potrzeb roślin z uwzględnieniem właściwości gleb, na których rosną. Znakomicie sprawdzają się w przypadku kultur intensywnie nawożonych i wydajnych.

Nawozy ULTRA są dostępne tylko u najlepszych polskich dystrybutorów i we współpracujących z nimi punktach sprzedaży. Zdobyły w Polsce uznanie m.in. ze względu na jakość, skład, przyswajalność składników i rozsądną cenę. Nic zatem dziwnego, że wiele firm oferuje ULTRA. Ale niektóre, niestety nie mają nic wspólnego z oryginalnymi nawozami ULTRA z oferty Phosagro. Zatem mogłeś kupić coś „prawie jak ULTRA”, czyli produkt innego producenta, o gorszych parametrach, w innym opakowaniu i nierozsądnej cenie.

Jeśli przydarzyła Ci się taka sytuacja, Firma Phosagro bardzo prosi o kontakt. Phosagro zapewnia pomoc prawną i wsparcie w rozwiązaniu problemu.

e-mail: polska@phosagro.com | tel.: +48 22 203 4500, www.phosagro.pl

www.agricel.pl
Agricel Poniec
RYDZYŃSKA 25
64-125 PONIEC
TEL: 884 219 111
Fachową poradę znajdziecie tutaj: biuro@agricel.pl jacek.twardowski@agricel.pl +48660783539
#agricel
#poniec
#agricelponiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *